Ogłoszenie:

działka z bud. hotelowym /możliwość rozbudowy/ Krynica-Zdrój

dodano: 2019.05.10 ważne do: 2019.07.09 wyświetleń: 56
3 000 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Przedmiotem oferty sprzedaży jest zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja u podstawy góry Parkowej, 3min do centrum Krynicy, tereny przeznaczone w mpzp  na zabudowę mieszkaniową i usługową. Wszystkie media w pasie drogowym ul. Kazimierza Pułaskiego. Istnieje możliwość odkupienia frag. lasu od nadleśnictwa w celu utworzenie ciekawych terenów parkowych, przyhotelowych, w sąsiedztwie płynie strumień. W pobliżu trzy źródła wody mineralnej: woda Tadeusz, źródełko miłości , źródełko ,,Ciurkacz”.
Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej. Miejscowość  jest położona 150 km na południe od Krakowa. W Krynicy-Zdroju zbiegają się drogi wojewódzkie numer 971 i 981. Z kurortu  można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Bydgoszczy i innych miast. Sławę jako uzdrowisko, Krynica-Zdrój zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Zuber – unikalna w skali europejskiej woda o niezwykle wysokiej mineralizacji. Liczne ośrodki sanatoryjne znajdujące się w kurorcie są doskonale wyposażone w urządzenia zabiegowolecznicze i mogą z powodzeniem konkurować z najbardziej renomowanymi ośrodkami w kraju i za granicą.
W obrębie nieruchomości można zrealizować atrakcyjny  kompleks hotelowy, rozbudowując istn. budynek o nowe skrzydło oraz parterowy łącznik ze salą restauracyjno / weselną. Kompleks uzupełniony o salę z wyjściem na obszerny taras skierowany w stronę góry Parkowej, basen z kompleksem szatni, sauną oraz gabinetem masażów i zabiegów odnowy jako zespół spa. Oba skrzydła hotelu łączy zielony taras dostępny z obydwu części hotelu jako miejsce wypoczynków wśród zieleni ozdobnej, nowe skrzydło na ostatniej kondygnacji mieści salę kominkową z barem.
kompleksowa obsługa weselna
konferencje / spotkania biznesowe
prezentacje firmowe
wakacje, ferie, wypoczynek
imprezy okolicznościowe: sylwester, święta itp.
 
Koncepcja arch. potencjału inwestycyjnego:
-sala weselna / ponad 200m2 z pełnym zapleczem kuchennym i obszernym tarasem
-75 pokoi 2os. z tarasem / balkonem
-150 miejsc noclegowych
-zespół spa
-sauna
-basen solankowy zewnętrzny / szatnie
-gabinet odnowy
-sala kominkowa
-górny taras / ogród
-parking podziemny
-możliwość dzierżawy frag. lasu / park
 
model3d koncepcji online
https://sketchfab.com/3d-models/krynica-zdroj-ab51ea4d66cf4c34a8c2652bcfef4101
 
MPZP:
1) Przeznaczenie terenu:
a) mieszkalnictwo, w tym również realizowane jako budynki mieszkalne jednorodzinne z pokojami na wynajem lub mieszkania w budynkach usługowych,
b) usługi;
2) Zakaz lokalizacji usług innych niż usługi gastronomii, usługi hotelarskie, ochrony zdrowia i odnowy biologicznej, handlu, rekreacji, oświaty i kultury, biura, obiekty i urządzenia sportowo – rekreacyjne, w tym: pola do gier sportowych (boiska o nawierzchni trawiastej, korty tenisowe), place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, urządzone miejsca na ognisko itp. Dopuszcza się lokalizacje apartamentów w usługach hotelarskich;
3) Zakaz lokalizacji nowych obiektów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego;
4) Powierzchnia zabudowy nie może przekroczyć 50% powierzchni terenu;
5) Zachowanie terenów biologicznie czynnych na nie mniej niż 30% powierzchni terenu;
6) Dopuszcza się przebudowę, odbudowę, rozbudowę i nadbudowę istniejących budynków oraz realizacje nowych, na następujących zasadach:
a) dopuszcza się lokalizacje budynków w granicach działki lub w odległości 1,5 metra od granicy działki,
b) wysokość budynku Adam, po przebudowie, rozbudowie i nadbudowie, nie może przekroczyć wysokości 19 metrów nad poziom terenu od strony przystokowej,
c) wysokość nowych budynków lokalizowanych na terenie działki budowlanej nie może przekroczyć
12 metrów nad poziom terenu od strony przystokowej,
d) dopuszcza się połączenie łącznikiem budynku Adam z sąsiednim istniejącym budynkiem,
e) stosowanie dachów dwuspadowych lub wielopołaciowych o kacie nachylenia głównych połaci pomiędzy 30– 45.
 
Zapraszam do kontaktu
 
Kontakt
Artur
52-016 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!