Ogłoszenie:

POŻYCZKA biznesowa od 50.000 do 5.000.000 zł

dodano: 2018.05.23 ważne do: 2018.07.22 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Nowa oferta pożyczkowa dla przedsiębiorców z przeznaczeniem na dowolny cel biznesowy, np. spłatę zobowiązań ZUS, US BIG, zakup lokalu, sprzętów, towaru lub materiałów, okazje zakupowe, zakup od komornika lub syndyka. Kwota pożyczki od 50.000 nawet do 5.000.000 zł, prowizja od 10% w skali roku, oprocentowanie od 6 do 10% w skali roku. Forma prawna działalności nie ma znaczenia!

- pożyczka jest zabezpieczana hipotecznie. Warunkiem uzyskania finansowania jest posiadanie nieruchomości w polskiej miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców lub w polskiej miejscowości turystycznej.

- akceptowane nieruchomości: hotele, pensjonaty, działki inwestycyjne i budowlane, zakłady produkcyjne, zakłady fryzjerskie, lokale użytkowe i mieszkania, kamienice i udziały w kamienicach, inwestycje w budowie, spółdzielcze lokale własnościowe bez Księgi Wieczystej, inne nieruchomości niestandardowe.

- nieakceptowane nieruchomości: gospodarstwa i działki rolne, kopalnie, żwirownie, pałace, dwory, forty, zamki.

Wniosek rozpatrywany jest do 7 dni. Do wstępnej oceny potrzebny jest numer Księgi Wieczystej nieruchomości, wnioskowana kwota pożyczki, plan spłaty, zdjęcie nieruchomości. W przypadku działek wymagana jest kopia mapy i wypis z rejestru gruntów, przy inwestycjach deweloperskich: pozwolenie na budowę, dziennik budowy, kosztorys.

Naszymi Klientami są najczęściej przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność handlowo – usługową, właściciele hoteli, pensjonatów i domów wczasowych, prowadzący działalność produkcyjną, przetwórczą, przedsiębiorcy rozliczający się podatkowo ryczałtem, przedsiębiorcy mający zaległości ZUS, US, niewystarczającą historię kredytową, wpisy w BIG i potrzebujący finansowania na szybką spłatę tego typu zobowiązań, przedsiębiorcy zagraniczni posiadający nieruchomość na terenie Polski.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas. Tel. 690-198-988
 
Kontakt
Premium Finanse - Patrycja
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!