Ogłoszenie:

Kurs fotografii Łódź

dodano: 2017.08.02 ważne do: 2018.07.28 wyświetleń: 150
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się jak robić dobre zdjęcia? jak swoim fotografiom nadać głębie i wyjątkowości? Zapraszam na moje warsztaty fotografii, na moich zajęciach zdobędziesz umiejętności, nauczysz się "patrzeć" i fotografować różnego rodzaju obiekty i scenerie.

Pierwszą najważniejszą kwestią dla fotografa bądź przyszłego fotografa jest uczenie się jak “patrzy” aparat, własny ale i również każdy inny, z jakim ma się do czynienia. Na moich zajęciach staram się uczyć zwracania uwagi na to, co znajduje się w okolicach fotografowanego człowieka lub przedmiotu, wyszukiwania głównego planu, najważniejszej rzeczy w danej scenerii.

Zapraszam do przygody z fotografowaniem, uwiecznianie przyrody, krajobrazu czy architektury, wzbogaca i pokazuje piękno naszego otoczenia, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi.

Warsztaty odbywają się w takich miastach jak Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków. Każdy z warsztatów jest dokładnie opisany z sześciu zakładkach na mojej stronie www. Sprawdź koniecznie galerie, jeśli zdjęcia ci się podobają i chcesz robić podobne, te warsztaty są zdecydowanie dla ciebie!

Zapraszam!
Kontakt
Kreatywne foto warsztaty - Szymon Wójcik
ul. Ul. Wyszyńskiego 25, 94-048 Łódź, woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!