Ogłoszenie:

Testerzy wierności - Agencja

dodano: 2017.08.05 ważne do: 2018.07.31 wyświetleń: 193
Szczegóły ogłoszenia:
Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI” .
„Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem, myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu. Ale czar szybko pryska uważaj to może być tester lub testerka wierności!. „
Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o partnerce lub partnerze możemy sprawdzić.
Przez ostatnie lata prowadzona była działalność typowo detektywistyczna. Z myślą o naszych klientach postanowiono zmienić jej formę jak i drastycznie obniżyć koszty. Nadal wszystkie czynności udokumentowania zdrady wykonują licencjonowani detektywi, co przekłada się na jakość usługi.
Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość.  W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach, perfum czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i dochodzi do spotkania.
Jeszcze do niedawna testowanie wierności było domeną znajomych, teraz wyspecjalizowane biuro takie jak nasze. Polacy coraz chętniej korzystają z naszych usług, nie tylko prosząc o wnikliwą obserwację partnera, którego podejrzewali o nieszczerość, ale i udokumentowanie zdrady.
Do dyspozycji agencji pozostają aktorzy i modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki którym możemy sprawdzić, czy nie mamy czasem ochoty na "skok w bok", najczęściej dokonujemy tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa.
Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę, już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonny do zdrady. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łózka, a zlecenie trwa zazwyczaj do 2 miesięcy.
Całość zdarzenia z udziałem testerów jest fotografowana i filmowana, działając jak fotografowie paparazzi. Nasze materiały mogą zostać wykorzystane przy sprawach rozwodowych i stanowią 100% dowód zdrady które respektują sądy jak i adwokaci.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencją w celu zapoznania się z cennikiem który jest dostosowywany do możliwości klienta jak i również całokształtu zlecenia.. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.
Telefon: 
503-569-066 507-447-496
Poczta mail: agencjavendetta@gmail.com
Strona:  
www.testerzy–wiernosci.pl 
http://www.vendetta-detektyw.pl

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia
 
Kontakt
Agencja Vendetta
Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!