Ogłoszenie:

Agencja Vendetta - detektywi - fotografowie- testerzy wierności

dodano: 2017.08.28 ważne do: 2018.08.23 wyświetleń: 205
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
    Fotografowie-detektywi -testerzy wierności
Podejrzewasz, że twój partner może mieć romans? Wiesz, że coś się dzieje, nie masz jednak żadnych twardych dowodów na to, że przyczyną twojego niepokoju może być inna kobieta, mężczyzna? Zanim zdecydujesz się na poważną rozmowę, sprawdź, czy zachowanie twojego partnera potwierdzi twoje przypuszczania.
To nasza rola – Agencja Vendetta sprawdzi, przyniesie dowody które w razie konieczności przedstawisz partnerowi a w najgorszym przypadku wykorzystasz na rozprawie rozwodowej. Zadaniem naszym nie jest tylko obserwacja ale przede wszystkim dostarczenie Państwu odpowiedzi na najważniejsze nurtujące pytania czy wierność została zachowana. Do Państwa dyspozycji pozostają nasi testerzy wierności, którzy sprawdzą predyspozycje partnerów do popełnienia zdrady.
W trakcie wieloletniej pracy detektywistycznej zaobserwowaliśmy iż 98% zleceń dotyczy zdrad które tak bardzo nękają Państwa i dlatego postanowiliśmy całą wiedzę i doświadczenie przelać na efekty wspomagające Państwa przy rozwodach z orzeczeniem winy dokonując fotografowanie zdrad i spotkań kochanków.
Nadal wszystkie czynności udokumentowania zdrady wykonują licencjonowani detektywi, co przekłada się na jakość usługi jak i na wykorzystanie materiałów w późniejszym czasie przed sądem.
Całość zdarzenia tak zwanej zdrady jest fotografowana i filmowana, działając jak fotografowie paparazzi jesteśmy w danej chwili i miejscu gdy inni nie dostrzegają ulotnych chwil kochanków. Nasze materiały mogą zostać wykorzystane przy sprawach rozwodowych i stanowią 100% dowód zdrady które respektują sądy jak i adwokaci.
- Poniżej przedstawiamy parę czynników świadczących o domniemanym popełnieniu zdrady.
- Szminka, zapach kobiety, perfumy, ślady na ciele
- Nagłe nadgodziny w pracy, dodatkowe prace, wyjazdy służbowe
- Jest nieobecny, kiedy fizycznie jest koło Ciebie, chodzi zamyślony, nie słucha
- Dba o siebie, częstsze branie prysznica, zapach, ubranie, sport
- Rzuca oskarżenia atakujące Cię twierdząc że przesadzasz, zaczyna oskarżać Ciebie o zdradę, ponieważ mierzy Ciebie swoją miarą
- Nie rozstaje się z telefonem nawet w łazience, często wysyła sms a gdy rozmawia to robi to daleko od Ciebie
- Zmienia telefon, ma nowych znajomych w kontaktach, ukrywa znajomych na Facebooku i kasuje wszelkie wiadomości z poczty
- Z konta znikają spore ilości gotówki z których nie potrafi się wytłumaczyć
- Jeśli nigdy parter nie był uprzejmy, słodki, wyręczał cię w pracach domowych a teraz to robi
To tylko podstawy ale i sygnał dla Ciebie aby natychmiast działać. Nasza grupa czeka na wezwanie do działań na terenie kraju i poza jego granicami. Cały zespół to specjaliści do wykrywania i udokumentowania zdrady, działający z pełnym profesjonalizmem i zachowaniem pełnej dyskrecji. Przed nami nie ukryje się żadna zdrada ponieważ działamy jak paparazzi nie spuszczając celu z oka. Jesteśmy wstanie wysłać do działań tzw. Testerów którzy sprawdzą psychikę testowanej osoby, która dowiedzie jej skłonności na nowe związki.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą Agencja Vendetta. Pracownicy biura w trakcie rozmowy określą cenę oraz czas na realizację zlecenia.
Telefon: 
503-569-066
507-447-496
Strona: http://www.vendetta-detektyw.pl
http://www.testerzy-wiernosci.pl

https://youtu.be/L4LTp0Qcbto

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem Biura aby udzielić Państwu dokładnej odpowiedzi na Państwa pytania w ceny wyceny zlecenia (usługi) prosimy o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia.
 
Wideo
Kontakt
Agencja Vendetta
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!