Ogłoszenie:

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

dodano: 2019.06.04 ważne do: 2019.08.03 wyświetleń: 104
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady prawnej może otrzymać potrzebną pomoc. W kancelarii otrzymać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nawet najbardziej skomplikowane pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Niemałe doświadczenie pozwala oferować usługi na niezwykle wysokim poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje , które zgodne są z aktualną wiedzą prawniczą i obowiązującymi na dany moment przepisani.

W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na fachową pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód bądź uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również wówczas, gdy konieczny jest podział majątku. Działalność kancelarii obejmuje także przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to najróżniejsze umowy i opinie. Podejmuje się sporządzania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Na wyraźne podkreślenie zasługują także naprawdę atrakcyjne ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji wymagającej wsparcia prawnego profesjonalisty.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!