Ogłoszenie:

NIE GŁOSOWAĆ NA PiS ( Pejsatych i Syjonistów ) !!!

dodano: 2019.08.24 ważne do: 2020.08.18 wyświetleń: 180
447 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
NIE GŁOSOWAĆ W WYBORACH DO SEJMU i SENATU NA PiS ( Pejsaci i Syjoniści ) !!! 

ONI GDY BĘDĄ RZĄDZIĆ ODDADZĄ POLSKĘ i NASZ MAJĄTEK NARODOWY ŻYDOWSKIM GANGSTEROM Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST A NAS SAMYCH W ICH NIEWOLĘ !!! 

PiS prawdopodobnie ulegając naciskom władz USA , Przedsiębiorstwa Holocaust i Żydów chce oddawać im polski majątek narodowy ( Lasy Państwowe , ziemia rolna z agencji rolnych , nieruchomości należące do Skarbu Państwa , akcje spółek Skarbu Państwa , złoża surowców mineralnych , rezerwa złota z Narodowego Banku Polskiego itp. itd. ) na mocy amerykańskiej ustawy 447 JUST ( Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST/ACT S.447 ) z 2018 roku , która nakłada na władze USA obowiązek nacisków na inne państwa ( głównie Polskę ) aby oddały Przedsiębiorstwu Holocaust majątek jaki zostawili Żydzi w tych państwach po II Wojnie Światowej , a którzy zostali zamordowani w Holocauście podczas niej przez Niemców i Austriaków z III Rzeszy Niemieckiej.

ŻYDZI i PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST ŻĄDAJĄ NAWET ZWROTU 300 MILIARDÓW DOLARÓW W MAJĄTKU LUB PIENIĄDZACH.

ŻĄDANIA TE SĄ BEZPRAWNE , NIEUZASADNIONE i NIEMORALNE gdyż zamordowani w Holocauście Żydzi byli obywatelami polskimi i w przypadku braku spadkobierców po nich dziedziczy Skarb Państwa Polskiego i nikt więcej a tym bardziej jakieś pazerne organizacje z innych krajów które samozwańczo uważają się za przedstawicieli ofiar i ocalonych z Holocaustu. A jeśli jest gdzieś prawowity spadkobierca ( ocalały członek rodziny lub jego potomek czy posiadacz testamentu zamordowanego Żyda ) to jedyną drogą do odzyskania majątku jest wniesienie sprawy do polskiego sądu o uznanie spadku. I TO KONIEC MOŻLIWYCH LEGALNYCH WARIANTÓW ! Każdy inny sposób aby wyłudzić od Polski ten majątek jest BEZPRAWNY !!!

Ale Żydów to nie obchodzi i będą naciskać przez następne lata z pomocą USA.

ZAPEWNIENIA RZĄDU , PiSlamistów i NACZELNIKA PAŃSTWA , ŻE NIC NIE ODDADZĄ TO KŁAMSTWA MÓWIONE ABY USPOKOIĆ SPOŁECZEŃSTWO I ZYSKAĆ GŁOSY W WYBORACH. TYM SAMYM JEST MILCZENIE W TEJ SPRAWIE PREZYDĘTA - REZYDENTA.

OTO WYDARZENIA KTÓRE O TYM ŚWIADCZĄ :

1 . Tajne rozmowy na poziomie dyplomatycznym – notatka z Ministerstwa Spraw Zagranicznych ujawniona przez Stanisława Michalkiewicza ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://wiadomosci.wp.pl/michalkiewicz-ujawnia-tajna-notatke-msz-chodzi-o-zwrot-majatkow-6371403548461185a 

2 . Spotkanie się delegacji z Izraela z polskimi politykami w tajnym ośrodku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w maju 2019 roku mimo podobno wcześniejszego odwołania jej przyjazdu o czym informowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://www.salon24.pl/newsroom/955628,izraelska-delegacja-jednak-przyjechala-do-polski-rozmowy-bez-udzialu-rzadu

3 . Odrzucenie przez Sejm ( a właściwie już Knesejm ) na głosowaniu 19 lipca 2019 roku projektu ustawy przeciw tym roszczeniom żydowskim wniesionego przez Kukiz'15 . Za odrzuceniem tego projektu głosował cały klub PiS z wyjątkiem 3 posłów ( informacje i link do wyników tego głosowania pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://wprawo.pl/2019/07/19/sejm-przeciw-ustawie-anty-447-winnicki-ukarany-za-wystapienie-przeciw-roszczeniom-zydowskim/ 

4 . Ujawnienie przez dr Ewę Kurek pism z Ministerstwa Kultury i Najwyższej Izby Kontroli wysyłanych do muzeów w Lublinie ( a prawdopodobnie i do innych w całym kraju ) wzywających do przekazania tym instytucjom wykazu nieruchomości na terenie działania muzeów , które należały do mniejszości narodowych w przeszłości w tym do żydowskiej. Ma to na celu prawdopodobnie " cichą " inwentaryzację pożydowskich nieruchomości oczywiście w celu ich późniejszego oddawania Przedsiębiorstwu Holocaust ( informacje w krótkim filmie na YouTube pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://www.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0 

5 . Zakup w ciągu ostatniego roku przez Narodowy Bank Polski ponad 100 ton złota co zwiększyło nasze zasoby dwukrotnie choć przez ostatnie kilkadziesiąt lat NBP nie kupował złota ( przynajmniej w takich ilościach w krótkim okresie czasu ). Wszystko to niby jak tłumaczą rządzący dlatego , że złoto było ostatnio tanie i w celu większego zabezpieczenia finansowego Polski np. na czas kryzysu gospodarczego. Teraz połowa tego złota ( około 100 ton ) ma być przeniesiona z Anglii gdzie jest całe składowane w Banku Anglii do Polski. Tylko po co ? Kto je tam nam ukradnie ? Bank Anglii ? Nie ukradł przez tyle lat gdy jest tam składowane więc dlaczego miałby teraz ? A może sprowadzane jest po to by teraz powoli przez kolejne lata oddawać je lub pieniądze za jego sprzedaż Przedsiębiorstwu Holocaust wciskając kit społeczeństwu , że pieniądze z jego sprzedaży idą na utrzymanie kolejnych programów socjalnych ( jak 500 + ) podczas np. kryzysów gospodarczych gdy trzeba by te programy zlikwidować lub zawiesić ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/601903,zloto-polska-nbp.html 

WŁADZE USA WYWIERAJĄ STAŁE NACISKI ABY POLSKA ULEGŁA TYM ŻĄDANIOM :

1 . Patrz punkt 1 wyżej dotyczący notatki z MSZ ujawnionej przez Stanisława Michalkiewicza .
2 . Ustanowienie specjalnego urzędasa w ambasadzie USA tylko do zajmowania się tą kwestią .
3 . Wypowiedź sekretarza stanu USA Mike Pompeo podczas konferencji antyirańskiej w lutym 2019 roku w Warszawie gdy wezwał “ polskich kolegów “ ( czytaj : polskie kundelki ) do poczynienia postępów w zakresie zwrotu mienia Żydom .
4 . Liczne wypowiedzi lalki z sex shopu rodem z USA ( pełniącej obecnie obowiązki namiestnika nad nadwiślańskim krajem w ambasadzie w Warszawie ) , że kwestia zwrotu mienia pożydowskiego musi być rozwiązana prędzej czy później .
5 . List 88 amerykańskich senatorów z sierpnia 2019 roku do sekretarza stanu USA Mike Pompeo wzywający go do wywarcia nacisku na Polskę w sprawie zwrotu pożydowskiego mienia.

PiS jeżeli znów będzie rządził samodzielnie przez kolejne 4 lata w końcu ulegnie i zacznie oddawać nasz majątek w łapska żydowskich gangsterów z Przedsiębiorstwa Holocaust. 
ZA ICH TCHÓRZOSTWO , PODŁOŚĆ i ZDRADĘ ZAPŁACĄ WSZYSCY POLACY OD NOWORODKÓW ( i także tych , które dopiero się urodzą ) PO STARCÓW STOJĄCYCH JUŻ JEDNĄ NOGĄ W GROBIE ( patrz drugi obrazek - kliknąć na niego aby powiększyć ).

Na spotkaniach przedwyborczych z PiSlamistami pytać ich o tę sprawę i o ustawę 447 oraz o to dlaczego nie uchwalili ustawy anty-447 , mimo że był dobry projekt już wniesiony do Sejmu i dlaczego głosowali przeciw niemu. Patrzeć na ich podejrzane reakcje na to pytanie i jak się będą wić jak piskorze by raczej unikać tego tematu lub blednąć jak ktoś tylko wspomni o żydowskich roszczeniach. Nagrywać to oraz zmuszać aby przysięgli lub zapewnili , że nigdy nie przyłożą swoich rąk do oddania naszego majątku Przedsiębiorstwu Holocaust. Ilu się do tego zobowiąże ? Pewnie niewielu bo wiedzą , że jak im Naczelnik Państwa każe głosować za oddawaniem tego majątku , to jako wierne kundelki będą to musieli zrobić.

Tej próbie rabunku Polski może się przeciwstawić na dziś tylko KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ i NA NIĄ NALEŻY GŁOSOWAĆ I NA JEJ KANDYDATÓW W RÓŻNYCH WYBORACH JEŻELI NIE CHCECIE BYĆ NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU.

Inne partie nawet z opozycji totalitarnej o tej sprawie milczą choć miałyby idealną pożywkę do atakowania rządu i PiSlamistów , a więc pewnie tak samo jak PiS sprzedadzą Polskę , nas i nasz majątek w żydowską niewolę gdy tylko dorwą się do władzy.

Szczegóły o tych żydowskich roszczeniach i akcjach przeciwko nim na stronie internetowej pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby otworzyć ) -> https://ustawa447.pl/

JEŚLI NIE CHCESZ ABY POLSKA FLAGA WYGLĄDAŁA JAK NA TRZECIM OBRAZKU ( kliknąć na niego aby powiększyć ) A NASZE PAŃSTWO NAZYWAŁO SIĘ POLIN TYLKO POLSKA TO GŁOSUJ NA KONFEDERACJĘ.
Wideo
Kontakt
NIE GŁOSOWAĆ NA PiS
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!