Ogłoszenie:

STOP 447 - ZBIERAJCIE PODPISY POD PROJEKTEM USTAWY ANTY-447

dodano: 2019.11.15 ważne do: 2020.02.13 wyświetleń: 62
447 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
RODACY  !!!

GROZI POLSCE OKUPACJA ŻYDOWSKA i PRZEJĘCIE NASZEGO MAJĄTKU NARODOWEGO PRZEZ tzw. PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST CZYLI ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE GŁÓWNIE Z USA A WŁAŚCIWIE TO MIĘDZYNARODOWEGO ŻYDOSTWA KTÓRE W GANGSTERSKI SPOSÓB CHCE WYMUSIĆ I WYŁUDZIĆ OD NAS NAWET 300 MILIARDÓW DOLARÓW ZA tzw. MIENIE BEZSPADKOWE PO POLSKICH ŻYDACH ZAMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ OKUPANTÓW NIEMIECKICH I AUSTRIACKICH Z III RZESZY W tzw. HOLOCAUŚCIE PRZY NIESTETY WYDATNYM UDZIALE CZĘŚCI ŻYDÓW POMAGAJĄCYCH NIEMCOM W TYM OCHYDNYM PROCESIE EKSTERMINACJI ( PATRZ i UCZ SIĘ -> Judenrat , Żydowska Służba Porządkowa , Sonderkommando ) WŁASNYCH RODAKÓW. 

NIC IM SIĘ NIE NALEŻY BO ZGODNIE Z PRAWEM ICH MAJĄTKI JAKO OBYWATELOM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ JEŻELI NIE ZOSTAWILI SPADKOBIERCÓW ( a większość nie zostawiła ) LUB JEŻELI NIE ZAPISALI KOMUŚ W TESTAMENCIE ( a większość nawet nie zdążyła sporządzić testamentu ) PRZYPADAJĄ SKARBOWI PAŃSTWA POLSKIEGO. 

NIESTETY CI ŻYDOWSCY GANGSTERZY MAJĄ TO GDZIEŚ I CHCĄ NAS OBRABOWAĆ Z NASZEGO WSPÓLNEGO MAJĄTKU WYKORZYSTUJĄC WŁADZE USA GDZIE UCHWALONO W 2018 ROKU ODPOWIEDNIĄ USTAWĘ - 447 JUST - DAJĄCĄ NARZĘDZIA DO NACISKÓW PRZEZ WŁADZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH NA INNE PAŃSTWA ABY ULEGŁY I ZAPŁACIŁY HARACZ PRZEDSIĘBIORSTWU HOLOCAUST W POSTACI SWOJEGO MAJĄTKU LUB PIENIĘDZY. 

TERAZ NA ICH CELOWNIKU ZNALAZŁA SIĘ NASZA NIESZCZĘŚLIWA OJCZYZNA. 

NA RZĄD A WŁAŚCIWIE NIERZĄD I NACZELNIKA NIE MAMY CO LICZYĆ BO TO W WIĘKSZOŚCI JUDEOFILE i AMERYKAŃSKIE KUNDELKI BOJĄCE SIĘ WŁASNEGO CIENIA A CO DOPIERO ŻYDOWSKIEGO LOBBY Z USA. 
ONI ZDRADZĄ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ A ZAPŁACIMY ZA TO WSZYSCY MY POLACY
( drugie zdjęcie pod ogłoszeniem , kliknąć na nie aby powiększyć ) 
W LIPCU NIE CHCIELI NAWET ROZPOCZĄĆ PROCEDOWANIA PROJEKTU TAKIEJ USTAWY ANTY-447 ZABEZPIECZAJĄCEJ NASZE PAŃSTWO PRZED TYMI BEZPRAWNYMI ROSZCZENIAMI. KLUB KUKIZ'15 WNIÓSŁ TAKI PROJEKT DO SEJMU A TE TCHÓRZE Z PiSu WYRZUCIŁY GO DO KOSZA JUŻ NA DZIEŃ DOBRY NIE DOPUSZCZAJĄC NAWET DO PIERWSZEGO CZYTANIA. 
HAŃBA  I  WSTYD  DLA  NICH  NA  ZAWSZE !

DZIĘKI BOGU SĄ JESZCZE PORZĄDNI LUDZIE W NASZYM KRAJU KTÓRYM LEŻY NA SERCU JEGO DOBRO. 
CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA OD NIEDAWNEGO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI Z ROT NIEPODLEGŁOŚCI ROZPOCZĘLI ZBIÓRKĘ PODPISÓW POD PROJEKTEM USTAWY KTÓRA DA ODPÓR ŻYDOWSKIM ROSZCZENIOM. 

APELUJĘ !!!
PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO ZBIÓRKI I PODPISUJCE SIĘ NA LISTACH W PUNKTACH ZBIÓREK NA ULICACH NAJWIĘKSZYCH MIAST ALBO SAMI WYDRUKUJCIE Z ICH STRONY INTERNETOWEJ TAKĄ LISTĘ I ZBIERZCIE JAK NAJWIĘKSZĄ LICZBĘ PODPISÓW A POTEM WYŚLIJCIE IM.
MAMY TYLKO 3 MIESIĄCE ABY ZEBRAĆ CO NAJMNIEJ 100 TYSIĘCY PODPISÓW ABY ZŁOŻYĆ TAKI PROJEKT W SEJMIE. 

SZCZEGÓŁY TEJ AKCJI I MATERIAŁY DO POBRANIA NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ ( kliknąć na ten link aby na nią wejść ) -> https://stop447.info/ 

ŚPIESZMY SIĘ , ZBIERZMY PODPISY , WNIEŚMY PROJEKT i POKARZMY TYM ŻYDOWSKIM GANGSTEROM Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST Z USA I ICH AMERYKAŃSKIM PROTEKTOROM Z WASZYNGTONU TRADYCYJNY GEST PRZYJAŹNI POLSKO - AMERYKAŃSKIEJ W POSTACI WYCIĄGNIĘTEGO ŚRODKOWEGO PALCA KTÓREJKOLWIEK DŁONI ( przy zgiętych pozostałych palcach ) ZA TO JAK NAM SIĘ ODWDZIĘCZAJĄ ZA BYCIE ICH WIERNYM SOJUSZNIKIEM.

I PAMIĘTAJCIE RODACY ALE TAKŻE WY MIEJSCOWI ZDRAJCY i SPRZEDAWCZYKI ORAZ WY ŻYDZI Z PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST

TU  JEST  POLSKA  NIE  Polin  !!!
( I nigdy Polin nie było i nie będzie !!! )

( trzeci obrazek , kliknąć na niego aby powiększyć )
 
  
Wideo
Kontakt
#STOP447
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!