Ogłoszenie:

NIECH SIĘ ŚWIĘCI 22 LIPCA NASZE NARODOWE ŚWIĘTO ODRODZENIA POLSKI !!!

dodano: 2019.07.19 ważne do: 2019.09.17 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA ODRODZENIA POLSKI 22 LIPCA NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA STARYCH TOWARZYSZY RESORTOWYCH Z PRZESZŁOŚCI , MŁODYCH EUROTOWARZYSZY Z PRZYSZŁOŚCI , TOWARZYSZY TENCZOWYCH , PROLETARIUSZY i LUDZI DOBREJ ROBOTY ABY POLSKA ROSŁA W SIŁĘ A LUDZIĄ ŻYŁO SIĘ DOSTATNIEJ.

ŚWIĘTO ODRODZENIA POLSKI UPAMIĘTNIA OGŁOSZENIE MANIFESTU POLSKIEGO KOMITETU WYZWOLENIA NARODOWEGO CZYLI PIERWSZEGO RZĄDU LUDOWEGO NA ZIEMIACH POLSKICH WYZWOLONYCH W 1944 roku SPOD NAZISTOWSKIEJ OKUPACJI PRZEZ BOCHATERSKĄ ARMIĘ CZERWONĄ WESPUŁ Z POLSKIMI SOJUSZNIKAMI Z LUDOWEGO WOJSKA POLSKIEGO , ARMI LUDOWEJ i INFORMACJI WOJSKOWEJ , KTÓRY TO KOMITET WYSFOBODZIŁ POLSKĘ i LUDNOŚĆ PRACUJĄCĄ MIAST i WSI SPOD DUSZĄCYCH MACEK ZDRADZIECKIEGO i CHODZĄCEGO NA SMYCZY IMPERIALISTÓW ZACHODNICH tzw. RZĄDU LĄDYŃSKIEGO.

ŻYCZĄ MARIAN , WŁODEK i TOMEK.

PRZY CZYM W PRZYPADKU TOWARZYSZA MARIANA SĄ TO ŻYCZENIA Z TAMTEGO ŚWIATA A DOKŁADNIEJ Z PIEKŁA A WIĘC TYM BARDZIEJ GORĄCE.
Wideo
Kontakt
CZERWONY KLAN
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!