Ogłoszenie:

POWRÓT DO JEDWABNEGO - poznaj prawdę o zbrodni przypisywanej Polakom

dodano: 2019.11.22 ważne do: 2020.11.16 wyświetleń: 72
27,90 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
NAJNOWSZA KSIĄŻKA NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO ( wespół z historykiem dr Ewą Kurek najlepszym specjalistą w zakresie badania stosunków polsko-żydowskich i majorem ABW Tomaszem Budzyńskim ) AUTORA m.in. " Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego " , książki która być może miała decydujący wpływ na wynik wyborów prezydenckich w 2015 roku i porażkę w nich urzędującego prezydenta.

POZNAJ PRAWDĘ O NIEMIECKIEJ ZBRODNI W JEDWABNEM Z 10 lipca 1941 roku PRZYPISYWANEJ OD 20 LAT POLAKOM I ROZPROPAGOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE JAKO RZEKOMY PRZEJAW NIEMAL WRODZONEGO POLSKIEGO ANTYSEMITYZMU I MASOWEGO WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ , KTÓRA STAŁA SIĘ KAMIENIEM MILOWYM I WEKTOREM W PROCESIE UCZYNIENIA Z POLAKÓW GŁÓWNYCH SPRAWCÓW ZAGŁADY OKOŁO 6 MILIONÓW ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ OBOK JAKICHŚ NIEZIDENTYFIKOWANYCH NAZISTÓW ( bo już nie Niemców ) A KTÓREGO TO PROCESU PRZEDOSTATNIM ETAPEM JEST BEZPRAWNE I NIEUZASADNIONE ŻĄDANIE OD POLSKI PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST NA PODSTAWIE USTAWY 447 JUST UCHWALONEJ W USA W 2018 ROKU ROSZCZEŃ FINANSOWYCH NA WIELOMILIARDOWE SUMY DOLARÓW ZA tzw. mienie bezdziedziczne PO OBYWATELACH POLSKICH ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZAMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW i AUSTRIAKÓW Z III RZESZY NIEMIECKIEJ.
PRZEDOSTATNIM ETAPEM BO OSTATNIM ETAPEM BĘDZIE SPEŁNIENIE TYCH ROSZCZEŃ PRZEZ " POLSKIE " WŁADZE CO ZAPOCZĄTKUJE NOWĄ OKUPACJĘ POLSKI.

Książka do nabycia w księgarni internetowej autora pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby wejść ) → https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html 

" Nareszcie po 20 latach miał ktoś odwagę zaprzeczyć powtarzanym w kółko przez oszustów i kanciarzy kłamstwom na temat tej zbrodni i pokazać prawdę tak jak ona wyglądała. Przez 20 lat uczynili sobie ci krajowi i międzynarodowi hochsztaplerzy niezły sposób na zarabianie dużych pieniędzy na nieszczęściu zamordowanych Żydów niczym jacyś szmalcownicy z okresu wojny. Tamci zarabiali na żywych ludziach, ci obecni zarabiają na ich szczątkach i pamięci po tych biedakach. Doprawdy były to Złote Żniwa trwające latami. Ale na tym koniec. Jest to rewelacyjna książka, która odsłania kulisy przerobienia Narodu Polskiego przez Żydów i Przedsiębiorstwo Holocaust na sprawców zagłady Żydów podczas II Wojny Światowej aby gdy już wypierze się mózgi ludziom na całym świecie móc ze spokojem i pewnością siebie zarządać od Polski - NO TO TERAZ PŁAĆCIE ZA TO WSZYSTKO "
Jan Tomasz

PRAWDA  CZYNI  WOLNYM  !!!
Kontakt
.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!