Ogłoszenie:

Słonko - pergole, rolety, plisy

dodano: 2019.11.01 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
"Oferta naszej firmy skierowana jest do właścicieli domów i mieszkań. Przygotowujemy różne formy zasłon do okien. W sprzedaży mamy między innymi pilsy, rolety, żaluzje. Naszą ofertą chcemy odpowiadać na oczekiwania różnych osób, z tego względu tworzymy zróżnicowane oferty produktów. Przed rozpoczęciem pracy możemy oczywiście wykonać darmową wycenę dla naszych klientów. Każdy wykonany przez nas produkt realizowany jest z dużą starannością
, wykorzystujemy dobre materiały, które gwarantować będą jakość przygotowanej rolety czy plisy. Poza roletami i żaluzjami wykonujemy dla naszych klientów również pergole i markizy tarasowe, realizujemy ogrody zimowe. Chcemy, by każdy klient znalazł u nas coś interesującego dla siebie. Zawsze jednak dbamy o to, by klient otrzymał produkt dopasowany do jego oczekiwań i potrzeb z gwarancją wysokiej jakości. Nasza firma działa przede wszystkim na terenie województwa Pomorskiego, realizujemy zamówienia dla klientów z Sopotu, Gdańska, Gdyni i okolic."

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel.: 506 903 204
e-mail: biuro@slonko.eu
http://slonko.eu/

 
Kontakt
Slonko
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!