Ogłoszenie:

OFERTA DLA ABSOLWENTÓW KIERUNKÓW MEDYCZNYCH

dodano: 2018.04.30 ważne do: 2018.07.29 wyświetleń: 70
27 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli jesteś absolwentem pielęgniarstwa, położnictwa , posiadasz dyplom z uznanymi kwalifikacjami zawodowymi oraz europejską kartę zawodową i chciałabyś/chciałbyś pracować i rozwijać się w Niemczech, skontaktuj się z Nami. Umożliwimy Ci nawiązanie kontaktów z ciekawymi niemieckimi pracodawcami oraz długoterminową perspektywę życia i zatrudnienia w Niemczech. Nowa ścieżka kariery czeka na Ciebie.

Przejdziesz kurs językowy, który trwa od czterech do siedmiu miesięcy i  kończy się certyfikatem językowym na poziomie B1 lub B2. Kurs, zakwaterowanie z wyżywieniem przejmuje za ciebie pracodawca.
 
W programie znajduje się nie tylko nauka, ale również dużo ciekawych propozycji na spędzanie wolnego czasu.

Zdobądź się na odwagę,  a wesprzemy Cię dzieląc się z Tobą naszą wiedzą i działaniem.Po nawiązaniu z Nami kontaktu sprawdzimy Twoje dokumenty: CV, dyplom, policyjne poświadczenie niekaralności i paszport.Jeśli spełnisz wszystkie warunki, spotkamy się z Tobą i Twoim potencjalnym pracodawcą we Wrocławiu, aby przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną.
 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 519084820, bądź przesłanie CV na adres e-mailowy danas.sylwias@outlook.com  
 
 
Kontakt
kadra
ul. Solna 2/7, 59-500 Złotoryja, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!