Ogłoszenie:

Budowa domów

dodano: 2017.03.30 ważne do: 2018.03.25 wyświetleń: 190
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli planujesz budowę lub większy remont, mieszkasz w woj. śląskim i nie wiesz od czego zacząć by było w pełni dobrze? Zapraszamy do nas.
DABO- jesteśmy firmą projektowo-budowlaną, od 2009 roku budujemy i remontujemy, głównie w woj. śląskim. Oferujemy praktyczne, nowoczesne projekty domów oraz budowę od podstaw, aż pod tzw. klucz.
W Dabo doradzamy, podchodzimy do każdego projektu indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta, mamy doświadczenie i wiemy na co zwracać uwagę. Naszym głównym atutem jest to, iż obsługujemy budowy kompleksowo, w woj. śląskim pomagamy uzyskać POZWOLENIE na budowę. Firma projektowa Dabo z Knurowa ma w swojej ofercie profesjonalne usługi architekta, kosztorysanta oraz projektanta wnętrz. Dysponujemy własnym w pełni wyposażonym biurem projektowym.
Firma budowlana Dabo Bogdan Szewczyk oferuje także opiekę i pomoc przy realizacji przyłączy mediów- gazu, prądu, wody jak również pełny wod-can.
Budowa domu to poważna inwestycja, warto ją rozpocząć z zaufaną firmą jaką jesteśmy my DABO z Knurowa.

Stawiamy na :
JAKOŚĆ- ponieważ zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy. Budujemy z bardzo dobrych materiałów z atestami i certyfikatami.

FACHOWA POMOC- jesteśmy do dyspozycji od początku do końca prowadzonej inwestycji. Służymy również pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU- Od momentu podpisania umowy rozwiązujemy wszystkie techniczne i logistyczne problemy.

PROFESJONALNA EKIPA- Nasi ludzie działają na rynku od wielu lat. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Tak właśnie jakbyśmy budowali dla siebie.
HIGIENA I CZYSTOŚĆ PRACY- Na naszych budowach zawsze panuje porządek tak by prowadzone prace były jak najmniej uciążliwe dla otoczenia.
STABILNOŚĆ CENOWA- Ceny materiałów i robocizny potrafią zmienić się z dnia na dzień. Tu firma projektowo-budowlana DABO idąc państwu na przeciw daje gwarancję cen, które to nie ulegają zmianom od początku budowy po jej zakończenie.
Zapraszamy do DABO!
Kontakt
DABO Bogdan Szewczyk
ul. Ul. Niepodległości 65, 44-190 Knurów, cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://fdabo.pl/
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!