Ogłoszenie:

STOP ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST - USTAWA 447 JUST !!!

dodano: 2019.08.18 ważne do: 2020.08.12 wyświetleń: 156
447 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
RODACY  !!!

WISI NAD POLSKĄ i NARODEM POLSKIM GROŹBA UTRATY NIEPODLEGŁOŚCI i MAJĄTKU NARODOWEGO !!!

NA PODSTAWIE USTAWY 447 JUST ( Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST/ACT S.447 ) UCHWALONEJ W USA W 2018 ROKU PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST ( po angielsku - HOLOCAUST INDUSTRY ) ZRZESZAJĄCE ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE GŁÓWNIE Z USA i IZRAELA KTÓREGO CELEM DZIAŁALNOŚCI JEST WYMUSZANIE i WYŁUDZANIE PIENIĘDZY OD FRAJERÓW POD POZOREM POMOCY OCALONYM Z HOLOCAUSTU , KULTYWOWANIA PAMIĘCI O OFIARACH HOLOCAUSTU i WALKI Z ANTYSEMITYZMEM , DOMAGA SIĘ OD POLSKI ROSZCZEŃ FINANSOWYCH NA NIEOKREŚLONĄ DOKŁADNIE KWOTĘ MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH ZA MAJĄTEK ( tzw. mienie bezspadkowe ) POZOSTAWIONY W POLSCE PRZEZ OBYWATELI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZAMORDOWANYCH W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW i AUSTRYIAKÓW z III RZESZY NIEMIECKIEJ i ICH KOLABORANTÓW GŁÓWNIE ROSJAN , UKRAIŃCÓW , ŁOTYSZY i LITWINÓW z Waffen-SS , Ukraińskiej Powstańczej Armii i policji , Ypatingasis būrys i INNYCH ZBRODNICZYCH FORMACJI W KTÓRYCH SŁUŻYLI MORDERCY Z WYMIENIONYCH NARODOWOŚCI NA USŁUGACH III RZESZY NIEMIECKIEJ i NIEMCÓW.

PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST ŻĄDA NAWET 300 MILIARDÓW DOLARÓW ( prawie trzy roczne budżety Państwa Polskiego ) CO W ZWIĄZKU Z NIEPOSIADANIEM TAKIEJ KWOTY PRZEZ POLSKĘ MUSIAŁOBY SIĘ WIĄZAĆ Z BANKRUCTWEM NASZEGO PAŃSTWA i ZUBOŻENIEM SPOŁECZEŃSTWA LUB W PRZYPADKU SPŁACANIA TEGO HARACZU PRZEZ KOLEJNE LATA ZE STOPNIOWYM PODNOSZENIEM PODATKÓW , OPŁAT SKARBOWYCH , SKŁADEK UBEZPIECZENIOWYCH itp. W CELU UZYSKANIA PIENIĘDZY ORAZ ODDAWANIEM PRZEZ RZĄDZĄCYCH POLSKIEGO MAJĄTKU NARODOWEGO W ŻYDOWSKIE ŁAPSKA ( np. ponad 200 ton złota z Narodowego Banku Polskiego , akcje spółek Skarbu Państwa , złoża surowców mineralnych , Lasy Państwowe , ziemia rolna itp. itd. ).
RZĄDZĄCY MOGĄ RÓWNIEŻ W CELU SPŁATY TEGO HARACZU WIELOKROTNIE PRZEPŁACAĆ ZA KONTRAKTY ZAWIERANE Z USA i IZRAELEM np. PRZY ZAKUPIE GAZU CZY UZBROJENIA ZA CO ZAPŁACIMY MY WSZYSCY W WIĘKSZYCH PODATKACH.

ROSZCZENIA TE SĄ BEZPRAWNE , NIEUZASADNIONE i NIEMORALNE :

1 . Sprzeczne z prawem polskim i amerykańskim ( i generalnie prawem rzymskim na którym oparte są systemy prawne państw cywilizacji zachodniej ) które nie przewidują tzw. dziedziczenia plemiennego ( gdy grupa etniczna dziedziczy po członkach tej samej grupy etnicznej pomimo braku pokrewieństwa rodzinnego między nimi ).
2 . Zamordowani w Holocauście Żydzi byli obywatelami polskimi a nie amerykańskimi więc w przypadku braku spadkobierców po nich ( a tak jest w przypadku zdecydowanej większości ofiar Holocaustu gdyż ginęły całe rodziny od dziadków po wnuki ) dziedziczy Skarb Państwa Polskiego.
3 . Polska spłaciła już roszczenia obywateli amerykańskich z tytułu przejętego po nich mienia przez Polskę po II Wojnie Światowej na mocy tzw. umowy indemnizacyjnej zawartej z USA w 1960 roku a władze USA zobowiązały się na jej mocy nie wysuwać i nie popierać żadnych roszczeń obywateli USA ( czyli dziś członków Przedsiębiorstwa Holocaust ) wobec Polski.
4 . Jakaś część tego majątku została zniszczona w czasie wojny przez Niemców i nie odbudowana po niej więc nawet nie byłoby za co zwracać.
5 . Jakaś część tego zniszczonego wojną majątku została po wojnie odbudowana przez Polaków bo Żydów już nie było więc to co odbudowano nie należałoby się nawet legalnym i prawdziwym spadkobiercom ( co najwyżej rekompensata za działkę na której stoi odbudowana nieruchomość ).
6 . Żądana przez Przedsiębiorstwo Holocaust kwota 300 miliardów dolarów nie wiadomo skąd wzięta bo nikt nie robił inwentaryzacji i nie znana jest dokładna wartość tego pożydowskiego mienia.
7 . Jakaś część tego mienia mogła być przecież obciążona prawnie ( hipoteka , dzierżawa itp. ) i finansowo ( zadłużone , zastawione itp. ) więc jego wartość była o wiele mniejsza niż wartość rynkowa mienia bez tych obciążeń.
8 . Amerykańscy bogaci i wpływowi Żydzi ( przodkowie tych z Przedsiębiorstwa Holocaust ) nie zrobili podczas II Wojny Światowej nic aby pomóc zabijanym rodakom w Europie pomimo , że wiedzieli o ich trwającej zagładzie od Jana Karskiego kuriera z Polskiego Państwa Podziemnego ( mogli wywierać wpływ na władze USA o wystosowanie ultimatum do III Rzeszy Niemieckiej o zaprzestanie eksterminacji Żydów - NIE ZROBILI NAWET TEGO !!! ).
9 . Przedsiębiorstwo Holocaust już kilka razy w przeszłości wyłudzało miliony dolarów od państw np. od Szwajcarii w latach 90 czy od firm , które w czasie wojny wykorzystywały m.in. Żydów do przymusowej pracy , tylko że prawie wszystkie wyłudzone pieniądze trafiały potem do samego Przedsiębiorstwa Holocaust na dalszą jego gangsterską działalność a ocaleni z Holocaustu i ich rodziny dostawali tylko jakieś ochłapy z tej sumy.

Jeżeli natomiast gdzieś na świecie żyje prawowity spadkobierca to ma on jak najbardziej prawo do odzyskania spadku ale na drodze indywidualnej przez wniesienie sprawy do polskiego sądu o uznanie jego prawa do tego spadku a nie po przez hurtowe oddawanie nienależnego majątku jakimś samozwańczym przedstawicielom grupy etnicznej do której należy i z której pochodzili zamordowani w Holocauście.

PAMIĘTAJCIE  !!!

PRZEDSIĘBIORSTWO  HOLOCAUST  i  ŻYDZI  NIE  ODPUSZCZĄ  !!!
( patrz drugi obrazek - kliknąć na niego aby powiększyć )

DLATEGO WYBIERAJCIE i GŁOSUJCIE W WYBORACH np. DO SEJMU i SENATU CZY NA PREZYDENTA NA TYCH KTÓRZY SIĘ PRZECIWSTAWIĄ PRÓBIE RABUNKU POLSKI - na dziś to napewno KONFEDERACJA ( KORWIN , BRAUN , RUCH NARODOWY ) , być może KOALICJA KUKIZ'15 i PSL ( oba ugrupowania głosowały za rozpatrywaniem projektu ustawy anty-447 wniesionego do Sejmu przez Kukiz'15 ) i WIĘCEJ CHYBA NIKT BO WSZYSTKIE INNE PARTIE MILCZĄ O TEJ KLUCZOWEJ DLA POLSKI W NAJBLIŻSZYCH LATACH SPRAWIE.

INNI NA CZELE Z PiS i Platformą Obywatelską ZDRADZĄ i SPRZEDADZĄ POLSKĘ i NARÓD POLSKI W NIEWOLĘ !!!

W żadnym wypadku nie dać się nabrać na PiS i ich zapewnienia , że jak będzie rządził do końca świata i jeden dzień dłużej to Polska będzie bezpieczna i nigdy nie ulegnie żydowskim roszczeniom.
Rząd w tej sprawie rżnie głupa a Naczelnik Państwa prezes Kłamczyński i Prezes Rady Ministrantów VATeusz mają tylko usta pełne frazesów i ogólników którymi karmią swoich wyznawców : “ Polska nic nikomu nie jest winna “ ( no to akurat wie każde dziecko z podstawówki ) , “ To nam się należą odszkodowania “ , “ Polska nie będzie płacić żadnych odszkodowań nikomu “ itp. itd. Tylko , że tu nie chodzi o żadne odszkodowania a o ROSZCZENIA do naszego majątku a to dwie zupełnie różne sprawy. Ale to słowo - ROSZCZENIA - proszę zwrócić uwagę tak samo jak i “ amerykańska ustawa 447 “ , “ roszczenia żydowskie “ , “ Przedsiębiorstwo Holocaust “ itp. nie przejdzie im przez usta i nigdy ich nie wypowiedzieli więc nawet jak kiedyś zdradzą i zaczną oddawać Żydom nasz majątek to spokojnie będą mogli opowiadać , że nie kłamali bo przecież nie wypłacają nikomu żadnych odszkodowań a zwracają tylko pożydowski majątek lub jakieś rekompensaty biednym Żydom "...bo im się po prostu należały ".

O ich podwójnej grze i uleganiu naciskom Żydów i Przedsiębiorstwa Holocaust mogą świadczyć następujące wydarzenia :

1 . Tajne rozmowy na poziomie dyplomatycznym – notatka z Ministerstwa Spraw Zagranicznych ujawniona przez Stanisława Michalkiewicza ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://wiadomosci.wp.pl/michalkiewicz-ujawnia-tajna-notatke-msz-chodzi-o-zwrot-majatkow-6371403548461185a

2 . Spotkanie się delegacji z Izraela z polskimi politykami w tajnym ośrodku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w maju 2019 roku mimo podobno wcześniejszego odwołania jej przyjazdu o czym informowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://www.salon24.pl/newsroom/955628,izraelska-delegacja-jednak-przyjechala-do-polski-rozmowy-bez-udzialu-rzadu

3 . Odrzucenie przez Sejm ( a właściwie już Knesejm ) na głosowaniu 19 lipca projektu ustawy przeciw tym roszczeniom żydowskim wniesionego przez Kukiz'15 . Za odrzuceniem tego projektu głosował cały klub PiS z wyjątkiem 3 posłów ( informacje i link do wyników tego głosowania pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://wprawo.pl/2019/07/19/sejm-przeciw-ustawie-anty-447-winnicki-ukarany-za-wystapienie-przeciw-roszczeniom-zydowskim/

4 . Ujawnienie przez dr Ewę Kurek pism z Ministerstwa Kultury i Najwyższej Izby Kontroli wysyłanych do muzeów w Lublinie ( a prawdopodobnie i do innych w całym kraju ) wzywających do przekazania tym instytucjom wykazu nieruchomości na terenie działania muzeów , które należały do mniejszości narodowych w przeszłości w tym do żydowskiej. Ma to na celu prawdopodobnie " cichą " inwentaryzację pożydowskich nieruchomości oczywiście w celu ich późniejszego oddawania Przedsiębiorstwu Holocaust ( informacje w krótkim filmie na YouTube pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://www.youtube.com/watch?v=R4nSdn94CU0

5 . Zakup w ciągu ostatniego roku przez Narodowy Bank Polski ponad 100 ton złota co zwiększyło nasze zasoby dwukrotnie choć przez ostatnie kilkadziesiąt lat NBP nie kupował złota ( przynajmniej w takich ilościach w krótkim okresie czasu ). Wszystko to niby jak tłumaczą rządzący dlatego , że złoto było ostatnio tanie i w celu większego zabezpieczenia finansowego Polski np. na czas kryzysu gospodarczego. Teraz połowa tego złota ( około 100 ton ) ma być przeniesiona z Anglii gdzie jest całe składowane w Banku Anglii do Polski. Tylko po co ? Kto je tam nam ukradnie ? Bank Anglii ? Nie ukradł przez tyle lat gdy jest tam składowane więc dlaczego miałby teraz ? A może sprowadzane jest po to by teraz powoli przez kolejne lata oddawać je lub pieniądze za jego sprzedaż Przedsiębiorstwu Holocaust wciskając kit społeczeństwu , że pieniądze z jego sprzedaży idą na utrzymanie kolejnych programów socjalnych ( jak 500 + ) podczas np. kryzysów gospodarczych gdy trzeba by te programy zlikwidować lub zawiesić ( informacje pod tym linkiem - kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/601903,zloto-polska-nbp.html

Co do punktu 3 i ustawy przeciw tym roszczeniom to Naczelnik Państwa Kłamczyński mówił razu pewnego , że ustawa taka będzie nieskuteczna bo zawsze można ją zmienić lub wogóle wykasować z porządku prawnego. Oczywiście , że można to zrobić ale kto miałby to zrobić jeżeli potrzebna do tego jest większość sejmowa i senacka i swój Prezydent a wszystko wskazuje na to że PiS będzie miał tą większość także w kolejnej kadencji Sejmu i Senatu przez kolejne 4 lata więc nie byłoby siły która mogłaby tą ustawę usunąć i spokojnie by sobie obowiązywała i stanowiła jakie takie zabezpieczenie i straszak na zdrajców i sprzedawczyków. A nawet gdyby kiedyś w przyszłości władzę objęła partia lub koalicja która chciałaby tą ustawę zlikwidować to odrazu ujawniłaby się przed społeczeństwem jako zdradziecka partia , która chce sprzedać nasz majątek i likwiduje jedyną przeszkodę na tej drodze w postaci tej ustawy. Tak więc z takiej ustawy byłyby same korzyści a żadnych strat. A po za tym co za problem by ona sobie istniała na wszelki wypadek w naszym systemie prawnym. Żadnych kosztów finansowych dla Skarbu Państwa czy obywateli związanych z jej obowiązywaniem by nie było.
W związku z tym Naczelnik Państwa prezes Kłamczyński myli się a właściwie celowo kłamie w sprawie takiej ustawy anty 447 bo najprawdopodobniej PiSlamiści już zdecydowali , że po wygranych jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu i objęciu władzy na kolejne 4 lata będą spłacać te roszczenia lub oddawać w majątku i uchwalenie takiej ustawy zdecydowanie przeszkadzałoby im w sprzedaży Polski Przedsiębiorstwu Holocaust.

Milczy w tej sprawie opozycja totalitarna , która miałaby idealny pretekst do atakowania rządu i partii rządzącej ( " Patrzcie chcą nas sprzedać , nasz majątek i naszą ojczyznę w niewolę !!! " ) zamiast szukać mniejszych lub większych afer rządzących. Skądś jednak wie ( Skąd ? Czyli kto im zabronił ? ) , że akurat tego tematu lepiej nie poruszać i z tej strony nie atakować rządzących bo to temat tabu. W takim razie nie są polskimi partiami a tylko stronnictwami obcych interesów w Polsce. I niczym więcej.
Jednego można być natomiast co do opozycji totalitarnej na czele z PO pewnym i obstawiać niemal w ciemno , że jak dorwą się do władzy to sprzedadzą nas i nasz kraj komu będą chcieli i kto ich o to poprosi bez mrugnięcia okiem ( pół Polski oddadzą Żydom a z drugiej połowy zrobią niemiecką kolonię jak już chcieli to zrobić gdy rządzili ).

Jeśli ktoś myśli , że ustawa 447 JUST to amerykańskie prawo , które nas Polaków i Polski nie dotyczy ( tak zresztą mówiło kilku kundli z rządu ) to ma rację ale tylko w połowie. Bo to rzeczywiście amerykańskie prawo. Ale na tym koniec tej racji. A dlaczego koniec ? Ano dlatego , że od 1989 roku rządzą nami amerykańskie kundelki , które wykonują mniej lub bardziej gorliwie polecenia lub zachcianki płynące z Waszyngtonu ( prawie tak samo jak do 1989 roku rządziły kundelki sowieckie wykonujące polecenia z Moskwy ). I wszystko jedno jak te kundelki się nazywały i czy to były postkomuchy ( SLD i PSL ) , postsolidaruchy ( AWS i UW ) , folksdojcze ( PO ) czy żydofile ( PiS ). Najpierw zabiegali o wejście do NATO , potem magister Kwaśniewski ( zresztą syn ruskiego Żyda z NKWD Izaaka Stolzmana przysłanego po wojnie przez Stalina aby podporządkowywać Polskę Związkowi Radzieckiemu ) o jakieś wysokie stanowisko na świecie po tym jak skończy prezydenturę ( przetrzymywanie u nas talibów złapanych przez amerykanów , wysłanie Wojska Polskiego na wojny do Iraku i Afganistanu z czego mieliśmy tylko kilkudziesięciu zabitych i nic więcej ) , o tarczę antyrakietową a teraz o bazy wojsk amerykańskich. Tak więc nie będą te obce stronnictwa mieć żadnych skrupułów aby teraz oddawać Przedsiębiorstwu Holocaust co zechce z naszego majątku jeżeli Wujek Sam zza oceanu naciśnie na nich jak trzeba. Będą się bać utraty poparcia i wsparcia dla ich panowania w Polsce. Są tylko kundlami a cechą kundli jest strach przed tym że pan ich odtrąci i nie da codziennej miski żarcia.

A o tym , że władze USA nie przyjęły ustawy 447 JUST tak dla żartów aby zadowolić tylko Przedsiębiorstwo Holocaust tylko traktują poważnie jej zapisy i będą robić wszystko aby pomóc mu wyłudzić miliardy dolarów m.in. od Polski mogą świadczyć stałe naciski władz amerykańskich na nasze pożal się Boże władze :
1 . Patrz punkt 1 wyżej dotyczący notatki z MSZ ujawnionej przez Stanisława Michalkiewicza .
2 . Ustanowienie specjalnego urzędasa w ambasadzie USA tylko do zajmowania się tą kwestią .
3 . Wypowiedź sekretarza stanu USA Mike Pompeo podczas konferencji antyirańskiej w lutym 2019 roku w Warszawie gdy wezwał “ polskich kolegów “ ( czytaj : polskie kundelki ) do poczynienia postępów w zakresie zwrotu mienia Żydom .
4 . Liczne wypowiedzi sex lalki rodem z USA ( pełniącej obecnie obowiązki namiestnika nad nadwiślańskim krajem w ambasadzie w Warszawie ) , że kwestia zwrotu mienia pożydowskiego musi być rozwiązana prędzej czy później .
5 . List 88 amerykańskich senatorów z sierpnia 2019 roku do sekretarza stanu USA Mike Pompeo wzywający go do wywarcia nacisku na Polskę w sprawie zwrotu pożydowskiego mienia.

Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę , że oddawanie tego mienia czy pieniędzy lub innego majątku w zamian za ten pożydowski odbywać się będzie tak by społeczeństwo nie zorientowało się za szybko a więc nie odbędzie się to jedną ustawą w krótkim okresie czasu bo wtedy nawet najwierniejsi wyznawcy prezesa Kłamczyńskiego mogliby podnieść wrzask i opuścić swojego guru , tylko stopniowo przez kolejne lata , może nawet i kilkanaście lat. Dziś oddadzą kamienicę w Warszawie , jutro jakiś las w lubelskiem przestanie być państwowy , pojutrze kilkadziesiąt procent akcji Orlenu czy Polskiej Miedźi powędruje do Przedsiębiorstwa Holocaust ( oczywiście oficjalnie będzie to jakieś przedsiębiorstwo amerykańskie lub izraelskie , które zakupiło te akcje w “ normalnej “ transakcji jakie się czasami odbywają na takim wysokim poziomie ) , za tydzień nadadzą komunikat o konieczności sprzedaży paru ton złota z rezerwy NBP bo Skarb Państwa potrzebował pieniędzy ( jakiś skarb ich potrzebował tylko nie naszego Państwa ) a za kilka lat przylecą do Polski z USA pierwsze myśliwce F-35 , tylko wtedy się okaże , że kosztowały nas dwa a może i trzy razy więcej niż inne kraje. Tak to może wyglądać i mało kto się zorientuje o co idzie gra a zorientowanych będzie za mało by się temu przeciwstawić. I w ciągu tych kilkunastu lat wyrośnie nowe pokolenie Polaków dla których czymś “ normalnym “ będzie to , że musi płacić bardzo wysoki czynsz wynajmując jakieś rozsypujące się mieszkanie w jakiejś kamienicy w Warszawie i ledwo wiąże koniec z końcem , że nie może pojechać na grzyby do lasu do którego jeździł jeszcze ze swoim ojcem w dzieciństwie bo dziś do tego lasu nie wpuszczają bo jest prywatną własnością ( wiadomo czyją ) , że nie będzie ich stać na posiadanie własnego samochodu bo benzyna będzie najdroższa w Europie za sprawą jakiegoś Judeopetrolu ( dawny Orlen ) – firmy będącej monopolistą w sektorze paliw w Polsce itd. itp.
FANTASTYKA ?
OBY ! OBY !

Oddanie majątku o takiej wartości ( kilkadziesiąt , kilkaset miliardów dolarów ) Przedsiębiorstwu Holocaust oznaczać będzie ni mniej ni więcej , że Polacy staną się we własnym kraju obywatelami trzeciej kategorii ( ludźmi naprawdę gorszego sortu jak mawiał klasyk ) bo władzę będą sprawować ci co mają pieniądze i majątek czyli okupanci żydowscy ( obywatele pierwszej kategorii ) a wysługiwać się im będą za sowitą zapłatę kolaboranci czyli inni “ polacy “ ( a właściwie polaczki – obywatele drugiej kategorii , których niestety nie zabraknie np. łże elity – politycy , banksterzy , prawnicy , “ artyści “ i inni dla których Polska nic nie znaczy ) sprawujący zarząd nad tym majątkiem w imieniu i na zlecenie żydowskich właścicieli , którzy mogą nie mieć nawet ochoty na przeprowadzkę do Polski tylko będą dalej żyć w USA czy Izraelu lub gdziekolwiek indziej spędzając całe dnie na zabawie i liczeniu pieniędzy napływających z Polski ( a właściwie z Polin ) jako zysk z tego odebranego nam majątku. I co wtedy każdy z nas zrobi ? NIC , bo wszystko będzie odbywać się legalnie zgodnie z prawem bo będą posiadać oni dokumenty że są właścicielami i każdy wściekły Polak który podskoczy do tych okupantów aby odzyskać co nasze zostanie powstrzymany przez Polską Policję ( a właściwie już granatową jak za okupacji niemieckiej ) i ukarany nawet więzieniem za atak na cudzą własność i innego człowieka. A wszystko zgodnie z prawem. I nigdzie się nie poskarżysz ! A jakby nawet zebrała się liczniejsza grupa której nie powstrzyma kilku czy nawet kilkudziesięciu krawężników ( policjantów ) i rozpocznie zamieszki w słusznym celu odzyskania majątku to przyślą wojsko do pacyfikacji jeżeli nie polskie ( bo się nawet zbuntuje ) to amerykańskie którego przecież coraz więcej u nas. Momentalnie spacyfikują protest czy rewolucję a w świat pójdzie informacja o zamieszkach antyżydowskich w Polsce i jak to dzielni amerykańscy chłopcy ( może i wespół z polskimi ) zapobiegli pogromowi antysemickiemu w Polsce powstrzymując bandę polskich antysemitów , którzy wyssali antysemityzm z mlekiem matki , atakujących niewinnych Żydów.
TO NIE JEST FANTASTYKA NAUKOWA .
TAK MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ZA KILKANAŚCIE , KILKADZIESIĄT LAT .
CZY CHCESZ ZOSTAWIĆ TAKĄ POLSKĘ SWOIM DZIECIOM i WNUKOM ABY BYLI WE WŁASNYM KRAJU NIEWOLNIKAMI OBCYCH ?

Szczegóły o roszczeniach i akcjach przeciwko nim na stronie internetowej pod tym linkiem ( kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://ustawa447.pl/

Książka amerykańskiego historyka i Żyda Normana Finkelsteina " Przedsiębiorstwo Holocaust " o prawdziwym obliczu tej gangsterskiej korporacji pod tym linkiem → https://ruchbiblijny.pl/ebook/holokaust.pdf

Film " Zniesławienie " Żyda z Izraela o kulisach działalności Przedsiębiorstwa Holocaust oraz o praniu mózgów młodzieży izraelskiej w kwestii Holocaustu i antysemityzmu na YouTube pod tym linkiem → https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY

POKAZYWAĆ , UDOSTĘPNIAĆ , WYSYŁAĆ KOMU SIĘ DA , JAK SIĘ DA i GDZIE SIĘ DA.

PAMIĘTAJCIE  !!!

TU  JEST  POLSKA  NIE  POLIN  !!!
( patrz trzeci obrazek – kliknąć na niego aby powiększyć ) 
Wideo
Kontakt
Rząd Narodowy
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.

Warning: Uncaught exception 'ErrorException' with message 'require_once(/home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/e41bd21276d4335e0ba6eb10256b4aac/SeoPilotClient.php): failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu' in /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/templates/akosoft3/views/template/frontend.php:317 Stack trace: #0 /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/templates/akosoft3/views/template/frontend.php(317): Kohana_Core::error_handler(2, 'require_once(/h...', '/home/virt10349...', 317, Array) #1 /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/templates/akosoft3/views/template/frontend.php(317): require_once() #2 /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/View.php(62): include('/home/virt10349...') #3 /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/modules/kohana/system/classes/Kohana/View.php(359): Kohana_View::capture('/home/virt10349...', Array) #4 /home/virt103497/domains/adtablica.pl in /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/templates/akosoft3/views/template/frontend.php on line 317

Fatal error: main(): Failed opening required '/home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/e41bd21276d4335e0ba6eb10256b4aac/SeoPilotClient.php' (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/virt103497/domains/adtablica.pl/public_html/private/templates/akosoft3/views/template/frontend.php on line 317