Ogłoszenie:

Slonko

dodano: 2019.06.29 ważne do: 2019.08.28 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
"Przygotowaliśmy ofertę dla domów i mieszkań. W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi akcesoria okienne. Przygotowana oferta to markizy, plisy, rolety i inne podobne produkty. Naszą ofertą chcemy odpowiadać na oczekiwania różnych osób, dlatego przygotowujemy wiele różnych produktów. Każdy klient może liczyć na darmową wycenę jaka będzie wykonana przez naszą firmę. Każdy wykonany przez nas produkt realizowany jest z dużą starannością
, wykorzystujemy dobre materiały, które gwarantować będą jakość przygotowanej rolety czy plisy. W naszej ofercie poza roletami czy plisami znajdziecie również takie propozycje jak ogrody zimowe czy np. markizy na taras. Dbamy o to, by w naszej ofercie było jak najwięcej różnych propozycji. To co jest dla nas istotne, to by produkt dla naszego klienta był zawsze jak najlepszy i dopasowany do jego potrzeb. Nasza firma działa przede wszystkim na terenie województwa Pomorskiego, realizujemy zamówienia dla klientów z Sopotu, Gdańska, Gdyni i okolic."

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel.: 506 903 204
e-mail: biuro@slonko.eu
http://slonko.eu/
Kontakt
Slonko
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!