Ogłoszenie:

OSTRZEŻENIE PRZED PRACĄ W ALLIANZ JAKO AGENT UBEZPIECZENIOWY !!!

dodano: 2018.07.06 ważne do: 2019.07.01 wyświetleń: 219
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
STANOWCZO  OSTRZEGAM  i  ODRADZAM  !!!

NIE UBIEGAĆ SIĘ O PRACĘ W ALLIANZ JAKO AGENT UBEZPIECZENIOWY. JEST TO STRATA CZASU I PIENIĘDZY. JEST TO PRACA NA UMOWĘ AGENCYJNĄ O CZYM NA POCZĄTKU PROCESU REKRUTACJI NIE INFORMUJĄ PRZEDSTAWIAJĄC TYLKO ŚWIETLANĄ PRZYSZŁOŚĆ JAKA CZEKA KAŻDEGO KTO ZOSTANIE PRACOWNIKIEM ALLIANZ. UMOWA AGENCYJNA TO JEDNA Z UMÓW ŚMIECIOWYCH I NIE PRZEWIDUJE ONA ŻADNEJ STAŁEJ PENSJI. MAŁO TEGO NIE DOŚĆ, ŻE NA POCZĄTKU ( A Z REGUŁY I NA KOŃCU TEŻ ) W OGÓLE NIC NIE ZARABIASZ ALBO JAKIEŚ GROSZE, TO JESZCZE SAM MUSISZ OPŁACIĆ SOBIE NA UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE ( emerytalne , zdrowotne , wypadkowe - i to chyba największy paradoks, że pracujesz w towarzystwie ubezpieczeniowym a nie jesteś z urzędu ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków, no ale jak to mówią szewc bez butów chodzi itp. ). KAŻĄ ONI OTWORZYĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ CZYLI POTOCZNIE ZAŁOŻYĆ SWOJĄ JEDNOOSOBOWĄ FIRMĘ REJESTRUJĄC SIĘ W SWOIM URZĘDZIE GMINY ( MIASTA) I SAMEMU TRZEBA OPŁACAĆ UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE CZYLI ZUS ( teraz po początkowym półrocznym zwolnieniu ponad 500 zł na miesiąc przez pierwsze dwa lata a potem prawie 1200 zł na miesiąc ) BO ONI TEGO NIE PŁACĄ ZA AGENTÓW JAK INNI NORMALNI PRACODAWCY. STAŁEJ PENSJI NIE MA W OGÓLE. ZACZYNASZ OD ZERA BEZ JAKICHKOLWIEK PIENIĘDZY ( NO CHYBA, ŻE MASZ SWOJE OSZCZĘDNOŚCI NA ROZRUCH LUB DADZĄ CI RODZICE ). ZARABIASZ Z PROWIZJI ( ODPOWIEDNI PROCENT OD SKŁADKI UBEZPIECZENIOWEJ PŁACONEJ PRZEZ KLIENTA RAZ NA ROK ) OD ZAWIERANYCH UBEZPIECZEŃ KTÓRE SAM MUSISZ SOBIE ZNALEŹĆ tzn. KLIENTÓW ( FIRMY, LUDZI ), KTÓRZY CHCĄ COKOLWIEK UBEZPIECZYĆ. TYLKO W TYM CAŁY PROBLEM ŻEBY ZNALEŹĆ ICH TYLU BY Z TYCH UBEZPIECZEŃ ZARABIAĆ CHOĆ MINIMALNĄ KRAJOWĄ PENSJĘ JEST PRAWIE NIEMOŻLIWE W JAKIMŚ KRÓTKIM ROZSĄDNYM OKRESIE CZASU ( pół roku , rok ). NA TO POTRZEBA Z KILKA LAT ZWŁASZCZA, ŻE ALLIANZ JEST NIEKONKURENCYJNYM I DROGIM UBEZPIECZYCIELEM W PORÓWNANIU DO INNYCH A NA RYNKU DZIAŁA PONAD 50 TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH, KTÓRYCH PRACOWNICY TAK SAMO SZUKAJĄ KLIENTÓW JAK I WY W ALLIANZ. WIĘC WIDZICIE JAKI TO KONKURENCYJNY RYNEK I BRANŻA W KTÓREJ ZNALEŹĆ COŚ DLA SIEBIE GRANICZY Z CUDEM. MOŻE 1 OSOBA NA 10 KTÓRE PRZYCHODZĄ DO ALLIANZ ZOSTAJE NA DŁUŻEJ BO ZNALAZŁA TYLU KLIENTÓW LUB UBEZPIECZEŃ, ŻE JEST W STANIE Z TYCH PROWIZJI WYŻYĆ ( CHOĆ NIE SĄ TO TEŻ KOKOSY ŻEBY BYŁO JASNE ). TRZEBA TEŻ WYPEŁNIAĆ W DANYCH OKRESACH PLANY I MIEĆ OKREŚLONĄ ILOŚĆ SKŁADEK OD KLIENTÓW NA KONCIE ( STALE TE NORMY WZRASTAJĄ WRAZ ZE STAŻEM PRACY ). JAK ICH NIE MASZ TO CIĘ ZWALNIAJĄ ( WIĘKSZOŚĆ LUDZI SAMEMU ODCHODZI PO JAKIMŚ CZASIE BO WIDZI ŻE TA HARÓWKA NIC NIE DAJE A TYLKO MARNUJESZ CZAS I PIENIĄDZE PŁACĄC NA ZUS ).
DODATKOWO CI MENEDŻEROWIE WYWIERAJĄ STAŁY NACISK NA AGENTÓW JAK POGANIACZE NIEWOLNIKÓW BY JAK NAJWIĘCEJ DZWONIĆ PO LUDZIACH I FIRMACH BY ZANIM ODEJDĄ ZNALEŹLI JAK NAJWIĘCEJ KLIENTÓW ABY JAK NAJWIĘCEJ PRZYPADŁO IM POTEM TEGO "SPADKU" PO ODCHODZĄCYCH AGENTACH. CZYLI JAK TO W KORPORACJACH WYCISKUJĄ LUDZI JAK CYTRYNĘ BY POTEM TE BEZUŻYTECZNE RESZTKI WYRZUCIĆ A SAMEMU SPIĆ TEN WYCIŚNIĘTY SOK.
POTEM ONI PRZEJMUJĄ TE UBEZPIECZENIA KTÓRE UDAŁO SIĘ ZŁAPAĆ I CI POŻAL SIĘ BOŻE MENEDŻEROWIE ( CZYTAJ PASOŻYTY ) KTÓRZY REKRUTUJĄ NA AGENTÓW Z TEGO ŻYJĄ CZYLI DOSTAJĄ NIEZŁE PIENIĄDZE ZA ZREKRUTOWANIE AGENTA ( A REKRUTUJĄ ICH PO KILKU MIESIĘCZNIE ) ORAZ POTEM PRZEJMUJĄ TE UBEZPIECZENIA PO ODCHODZĄCYCH AGENTACH ( A ODCHODZI ICH TEŻ PO KILKU MIESIĘCZNIE ). I W TEN WŁAŚNIE BEZSTRESOWY I BEZWYSIŁKOWY SPOSÓB ONI SOBIE ZARABIAJĄ NIEZŁE PIENIĄDZE I ŻYJĄ KOSZTEM TAKICH FRAJERÓW, KTÓRZY DAJĄ SIĘ NABRAĆ NA ZARABIANIE NIBY ŁATWYCH I DUŻYCH PIENIĘDZY Z UBEZPIECZEŃ.
WSZYSTKO TO SPOKOJNIE MOŻNA ODNIEŚĆ DO KAŻDEGO INNEGO TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO W POLSCE, BO ONE WSZYSTKIE DZIAŁAJĄ W TEN WŁAŚNIE SPOSÓB I NA TYCH SAMYCH MNIEJ WIĘCEJ ZASADACH.

NAPRAWDĘ  NIE  WARTO !

A NA KONIEC INFORMUJĘ ŻE ALLIANZ WSPIERAŁ FINANSOWO PRZED WOJNĄ HITLEROWCÓW ( BO TO FIRMA NIEMIECKA ) m.in WPŁACAŁ PIENIĄDZE NA PARTIĘ NSDAP , BLOKOWAŁ WYPŁATĘ ODSZKODOWAŃ DLA ŻYDÓW ZA ZNISZCZONE IM PRZEZ HITLEROWCÓW SKLEPY , DOMY , MIENIE PODCZAS POGROMÓW W NIEMCZECH NO I UBEZPIECZAŁ MIENIE I ZAŁOGĘ NIEMIECKICH OBOZÓW ZAGŁADY m.in. w OŚWIĘCIMIU.
WIĘC JAK KTOŚ MA JAKIEŚ MINIMALNE POCZUCIE PRZYZWOITOŚCI i POCZUCIE BYCIA POLAKIEM TO RACZEJ POWINIEN UNIKAĆ TEJ FIRMY KTÓRA ZALEDWIE PONAD 70 LAT TEMU ŻEROWAŁA NA TRAGEDII MILIONÓW LUDZI ( ZRESZTĄ  JAK  WIELE  INNYCH  FIRM  NIEMIECKICH np. BMW , Volkswagen , Audi , SIEMENS czy HUGO  BOSS.
Kontakt
były agent
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!