Ogłoszenie:

Magazynier/ka – 20 zł/h +premie!

dodano: 2019.09.12 ważne do: 2019.10.12 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:

 Darmowy transport do pracy! Umowa o pracę! Od zaraz
Безкоштовна вакансія! Робота від зараз! Працівник складу– ставка 20 плн / брутто !Безкоштовний доїзд!
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
·       wynagrodzenie 20 zł brutto/h + premia miesięczna do 15%,
·       Poleć pracownika, a zarówno Ty jak i on otrzymacie po 1000 złotych brutto!*
·       umowę o pracę tymczasową ,
·       dodatek za pracę w nocy,
·       obiad za 1 zł,
·       darmowy transport z i do pracy,
·       praca 4 dni w tygodniu po 10 h,
·       możliwość pracy 2 dni w tygodniu na ½ etatu(sb-ndz lub pon-wt lub czw-pt)
·       praca w systemie 2 zmianowym,
·       Kartę sportową, pakiet medyczny oraz program lojalnościowy
*Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco  lub telefonicznie
Wymagania:
·       Ukończone 18 lat,
·       gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
·       umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
·       brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Obowiązki:
·       kompletowanie zamówień magazynowych,
·       pobieranie/odbieranie towarów,
·       sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Prześlij zgłoszenie  https://www.adecco.pl/pl-pl/amazon/praca-we-wroclawiu  lub zadzwoń i umów się na spotkanie 723 190 190 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Под номерами ниже мы говорим на украинском и русском языках! Не чекайте, звоніть або пишіть!
Контакт: + 48 723 190 743 , 723 190 735
Viber: + 48 723 190 743 , 723 190 735

Kontakt
AMAZON
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=