Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Trzeba pamiętać też o perfekcyjnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed opiera się na świetnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć również o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!