Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.06.05 ważne do: 2019.08.04 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalistyczne gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapominać także o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed opiera się na bardzo dobrze przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!