Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.06.29 ważne do: 2019.08.28 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Fachowe gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można uzyskać fachowe wsparcie medyczne. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Trzeba pamiętać też o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest doskonale przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć także o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!