Ogłoszenie:

Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.10.02 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Tomo3D to jedna z wiodących marek na rynku rozwijająca nowoczesne metody w zakresie diagnostyki lekarskiej. Nowoczesna firma przygotowała profesjonalne urządzenia, które pozwalają na prowadzenie nowoczesnych działań w zakresie diagnostyki stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

W dyspozycji firmy znajdują się nowoczesne urządzenia, dzięki którym uzyskiwany jest najwyższy poziom obrazowania radiologicznego. Urządzenie pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych obrazów pantomograficznych razem z uzyskaniem adaptacji warstwy obrazowania w celu oceny budowy anatomicznej pacjenta. Urządzenia przygotowane przez firmę są na najwyższym poziomie, umieszczone w tym sprzęcie innowacyjne rozwiązania pozwalają na bardzo dokładne badania. Wyniki jakie można uzyskać dzięki tym urządzeniom pozwalają na wprowadzenie leczenia idealnie skierowanego do danego pacjenta. To zawsze dla lekarza szansa na wyższą efektywność podjętego leczenia. Nowoczesna tomografia komputerowa w zakresie laryngologii i stomatologii niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/

 
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!