Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2020.01.02 ważne do: 2020.02.01 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalne wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Nie można zapomnieć też o doskonale przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć też o doskonałym sprzęcie który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co ma ogromne znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!