O nas

Adtablica.pl  to jeden z większych serwisów ogłoszeniowych w internecie.

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub jesteś złotą rączką? Dodawaj ogłoszenia bezpłatne i oferuj swoje usługi. W internecie wiele osób poszukuje fachowców, mechaników, opiekunkek do dziecka, tłumaczy i wielu innych.

Masz w domu sprzęt, urządzenia, maszyny, które są w dobrym stanie, ale ich nie używasz? Dodawaj bezpłatne ogłoszenia drobne i sprzedaj lub oddaj komuś, przedmioty, które zajmują miejsce w Twoim domu.

Zamieszczaj bezpłatne ogłoszenia drobne, kupuj i sprzedawaj po okazyjnej cenie. Chcesz poznać interesujących ludzi? Napisz anons i zaproponuj chęć spotkania nowym znajomym. 

Chcesz wymienić swoje ubrania? Jeśli Ty nie używasz już ich, to oddaj je komuś za drobną opłatą lub za darmo.   Przeprowadzasz się i musisz wyminić część wyposażenia domu? Sprzedaj meble, sprzęt sportowy, elektronikę, akcesoria dla dzieci, dzieła sztuki i obrazy, książki, płyty... i przy okazji sprzedaj lub wynajmij swoje mieszkanie zamieszczając ogłoszenie w naszym serwisie.

Sprzedawaj wszystko, co chcesz. Bezpłatne ogłoszenia za darmo cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu bez trudu znajdziesz nabywcę. Adtablica.pl  to serwis, na którym zamieścisz oferty pracy oraz ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. W krótkim czasie znajdziesz kupujących i sprzedających z Twojego miasta. 

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu przy każdej okazji.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj za darmo ogłoszenie, udostępnij je na swoim FB, napisz do nas, a my je wypromujemy !!!